Pixie Cew

pixie-crew-claim-transparent

je český výrobce originálních a zábavných školních potřeb, hraček a dárků rozvíjejících kreativitu, fantazii a jemnou motoriku dětí. Díky malým pixelů - silikonovým čtverečkům si můžete například na penál vyskládat jakýkoli v motiv. 

A co to znamená?

každý den tak budete mít svůj originální motiv na svém penále. A to je přece skvělé ne?


Patent silikonové desky a pixelů české značky PIXIE CREW posouvá možnosti školních potřeb, penálů, pouzder a našich dalších věcí na zcela novou úroveň výrobků pro děti a mládež. Je to podobné, jako byste přilepili LEGO podložku třeba na batoh a z barevných kostiček pak na ploše vyskládali cokoliv, co máte rádi.

Výhody:

Originalita - Stačí změnit motiv na ploše a váš batoh, taška, penál nebo náramek vypadá pokaždé jinak.
Rozvoj motoriky a fantazie - Děti to baví a zároveň rozvíjí a to v mnoha směrech. Klíčový je rozvoj jemné motoriky, tvořivosti, prostorové představivosti, schopnosti plánovat.
Výuka barev, tak trochu jiným způsobem .- Předškolákům pomáhá s učením barev, tvarů, písmen a číslic.I bez patentované desky a pixelů jde o kvalitní věci s krásným designem, které se líbí samy o sobě a jsou 100% funkční

Navíc - svůj obrázek si můžete poskládat nejprve v editoru, abyste se vyzkoušeli jak budete vypadat nebo se naopak můžete nechat inspirovat galerii již vytvořených motivů.

Žádné produkty značky Pixie Cew nebyly nalezeny...