Linex

linex

Historie značky Linex se datuje zpět až do roku 1923, kdy Frede DuelundNielsen, dánský student stavebního inženýrství, začal s výrobou navigačních pomůcek.

Během následujících let rozšířil nabídku o pravítka a úhloměry a v roce 1935 z domácího výrobce vznikla společnost, která v poválečných letech prudce zvyšovala výrobu a zahájila export do celého světa.Linexse brzy stal známým jako jeden z hlavních dodavatelů rýsovacích potřeb. V roce 1993 jej převzala společnost Bantex A/S, přední dánský výrobce kancelářských a školních potřeb.

I dnes je Linex synonymem pro absolutní přesnost. Jeho produkty jsou v souladu s ISO standardy pro rýsovací potřeby se zaměřením na rovnost, rovnoběžnost a přesnost. Produkty jsou trvale testovány, aby se od těchto standardů neodchýlily a uživatelé se na ně mohli vždy spolehnout.

Vizí značky Linex je pobídnout uživatele k touze po dosahování těch nejlepších výsledků díky propojení kreativity, učení a přesnosti.

Současná nabídka obsahuje vše od mazacích pryží, úhloměrů a pravítek až po odlamovací hobby nože, řezací podložky a elektrická ořezávátka. Vše vyráběno s důrazem na přesnost a uživatelskou přívětivost. Objevte výrobky Linex a jejich dokonalou přesnost.

3 položek celkem
4334 00 new
25,64 Kč bez DPH
31,02 Kč

Sada pryží nasazovacích na tužku Linex 10ks - sada deseti gum vhodných na gumování v různých barvách. Guma se nasazuje na tužku. Užijte si zábavu s při gumovaní. Guma je pěkně...

4334-00
Sada pryží nasazovacích na tužku Linex - "smajlící" -  5 ks
50,40 Kč bez DPH
60,99 Kč

Sada pryží nasazovacích na tužku Linex - "smajlící" - 5 ks sada 5 gum vhodných na gumování s motivem oblíbených "smajlíku". Guma se nasazuje na tužku. Užijte si zábavu při...

4337
4336 00 2 e mail
56,46 Kč bez DPH
68,32 Kč

Sada dětských pryží Linex 10ks - sada deseti gum vhodných na gumování v různých tvarech a motivech. Užijte si zábavu s při gumovaní. Pryž neobsahuje PVC.

4336

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení