Linex

linex

Historie značky Linex se datuje zpět až do roku 1923, kdy Frede DuelundNielsen, dánský student stavebního inženýrství, začal s výrobou navigačních pomůcek.

Během následujících let rozšířil nabídku o pravítka a úhloměry a v roce 1935 z domácího výrobce vznikla společnost, která v poválečných letech prudce zvyšovala výrobu a zahájila export do celého světa.Linexse brzy stal známým jako jeden z hlavních dodavatelů rýsovacích potřeb. V roce 1993 jej převzala společnost Bantex A/S, přední dánský výrobce kancelářských a školních potřeb.

I dnes je Linex synonymem pro absolutní přesnost. Jeho produkty jsou v souladu s ISO standardy pro rýsovací potřeby se zaměřením na rovnost, rovnoběžnost a přesnost. Produkty jsou trvale testovány, aby se od těchto standardů neodchýlily a uživatelé se na ně mohli vždy spolehnout.

Vizí značky Linex je pobídnout uživatele k touze po dosahování těch nejlepších výsledků díky propojení kreativity, učení a přesnosti.

Současná nabídka obsahuje vše od mazacích pryží, úhloměrů a pravítek až po odlamovací hobby nože, řezací podložky a elektrická ořezávátka. Vše vyráběno s důrazem na přesnost a uživatelskou přívětivost. Objevte výrobky Linex a jejich dokonalou přesnost.

1 položek celkem
4334 00 new
25,64 Kč bez DPH
31,02 Kč

Sada pryží nasazovacích na tužku Linex 10ks - sada deseti gum vhodných na gumování v různých barvách. Guma se nasazuje na tužku. Užijte si zábavu s při gumovaní. Guma je pěkně...

4334-00

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem