Vyprávěcí razítka Aladine StampoStory - jednorožci

Kód: 1316/8555030
209,79 Kč 173,38 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vyprávěcí razítka Aladine StampoStory - jednorožci - 10 gumových razítek s hlubokou a prokreslenou texturou s motivem jednorožců.  Razítka jsou  umístěna na pěnové desce, ze které je stačí vyloupnout a můžete začít pracovat. Po skončení práce je tam zase můžete vrátit, a tak budete mít nejen snadnější skladování ale i kontrolu, zdali se nějaké razítko někam nezatoulalo. 

Parametry razítek Stampo story - jednorožci

  • 10 razítek
  • 2 inkoustové polštářky  - růžový a fialový
  • velikost razítek 1-7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyprávěcí razítka Aladine StampoStory - jednorožci

Vytvořte si vlastní příběh plný roztomilých jednorožců. Stačí vzít papír a můžete se nechat unášet vlastní fantazií. Natisknete si celý příběh nebo udělejte loutky. Jednotlivé obrázky lze vybarvovat pastelkami. Navíc pokud Vás přestanou bavit různé papírové projekty stačí si vzít pouze polštářek s textilní barvou a můžete si vytvořit vlastní tašku.

Vaše dítě si nejen procvičí slovní zásobou, ale i procvičí barvičky, protože motivy razítek jsou jsou barevně odlišené stejně jako barevné inkoustové polštářky, dítě se pak může snadněji orientovat ve vzorech a nebude míchat barvy do sebe.

Návod na použití:

Razítka vyloupněte z desky a začněte pracovat. Použitá razítka můžete otřít vlhčeným ubrouskem  nebo je umyjte jemným kartáčkem s troškou jaru pod tekoucí vodou. Razítka nakonec můžete zpět vrátit do pěnové desky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: