Dětská razítka Aladine Stampo Bambino - Farma, 8 ks

Kód: 1316/0313500
379,89 Kč 313,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dětská razítka Aladine Stampo Bambino - Farma, 8 ks - novinka od firmy Aladine. 8 skvělých motivu domácích zvířat  dřevěném štočku. V sadě kromě razítek najdete polštářek černé barvy s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem. Celá sada je vyrobena jako produkt šetrný k životnímu prostředí, který je z 95 % recyklovatelný. Je vyroben z FSC dřeva a obsahuje 95 % přírodních materiálů a recyklovaný papírový obal.

Parametry razítka:

  • tvar kulatý
  • průměr razítka 4 cm
  • výška celého razítka je 2 cm
  • velikost motivu cca 2,5 cm na 3,5 cm

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská razítka Aladine Stampo Bambino - Farma, 8 ks

Práce s razítky určitě zabaví každé  díte. Otištěné motivy můžete vybarvit pastelkami či fixami. Díky velikosti motivů je můžete snadno a rychle vystříhat.S Můžete si tak vytvořit vlastní pexeso, loutkové divadlo, či magnetky.  Nemusíte vždy tisknout jen na papír, ale třeba i do samotvrdnoucí hmoty, keramiky nebo fima. Při použití razítkovacího polštářku s textilní barvou se dá zdobit tričko, batoh nebo jiný textil.

Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet nejen jemnou motoriku, ale i kreativní myšlení a fantazii. Při hře jsou děti motivovány k dokreslování prostředí, dalších postav i k vyprávění příběhů. Jsou tedy ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči, skvělé pro použití ve školkách, školách. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: