Školní a psací pera Tornado

4 položek celkem
Školní pero TORNADO 2675
13,67 Kč bez DPH
16,54 Kč

2675/20 Tornado displej - mix barev. Uvedená cena je za 1 pero.

Školní pero TORNADO blue 2675
13,67 Kč bez DPH
16,54 Kč

2675/20 Tornado blue display mix barev. Uvedená cena je za 1 pero.

Školní pero TORNADO COOL
14,79 Kč bez DPH
17,90 Kč

Školní pero TORNADO COOL - školní roller v atraktivním designu měkké ERGO držení s masážními body pro praváky, leváky i dysgrafiky náhrada plnicích per modrý zmizíkovatelný...

Školní pero TORNADO voňavé
15,69 Kč bez DPH
18,99 Kč

Školní pero TORNADO voňavé - 2675/20 Tornado fruity display mix barev.Uvedená cena je za 1 pero.

Psací pero Tornado je v současné době zřejmě nejrozšířenějším školním perem, a to díky jeho velmi nízké ceně. Vítězí zřejmě i pohodlnost – není třeba vyměňovat náplně, zkrátka dopíše, vyhodí se a vezme se nové. Pero s vyměnitelnými náplněmi se často stejně mechanicky zničí v průběhu jeho používání, proto se pak již jeho vyšší cena nevyplatí. Školní pero Tornado je levné, s tenkým hrotem, který vede k lepšímu usměrňování a průběžného zmenšování písma. Také nabízí široký výběr barev.

Voňavé, barevné, zmizíkovatelné

Některá psací pera Tornado jsou voňavá. Parfémovaný inkoust voní po banánu, jablku, malině, borůvce či jahodě. Chybu lze napravit pomocí zmizíku, ale místo již nejde Tornadem znovu přepsat – je třeba pořídit si zmizík s přepisovačem, nebo vyzmizíkované místo přepsat klasickou propiskou. Ale u menších školáků je lepší chybu škrtnout tužkou, jednak proto, že je to rychlejší, a jedna proto, že děti často zmizíkují tak usilovně, že se prozmizíkují až na druhou stránku v sešitě.

Psací pero Tornado je univerzální pro praváky i leváky. Některé druhy mají v úchopové části masážní body, které podporují lepší držení; někomu však nemusí vyhovovat. V nabídce najdete také speciální ergonomická pera pro leváky.