Podložky a popisovací folie

2 položek celkem
Podložka do sešitu A5 - plastová linkovaná
6,12 Kč bez DPH
7,40 Kč

Podložka do sešitu A5 - plastová linkovaná - lenoch je vyroben z plastu a je oboustranně linkovaný

Podložka do sešitu A4 - plastová linkovaná
12,23 Kč bez DPH
14,80 Kč

Podložka do sešitu A4 - plastová linkovaná -  lenoch je vyroben z plastu a je oboustranně linkovaný

Podložka do sešitu, neboli lenoch, je nezbytnou pomůckou při psaní do čistých nelinkovaných sešitů. Nabízíme lenochy ve formátech A4 a A5, vždy ve variantě z papíru a plastu. Plastové podložky jsou odolnější a déle vydrží, ale zase je to větší škoda, když se ztratí, protože jsou dražší. Ovšem skvěle působí zároveň proti protlačování písma přes několik stránek.

Lenoch má linky z obou stran – na jedné straně užší, na druhé širší. Také nechybí svislé linky pro případ tvoření sloupců v sešitě. Díky linkovaným podložkám je i úprava v čistém sešitě pěkná.

Průhledné folie na procvičování učiva

Průsvitné folie se využívají obzvláště v předmětech, kde je důležité časté procvičování a opakování – zejména český jazyk, matematika, cizí jazyky. Umožňuje úsporu papíru na kopírování; není nutné, aby každý žák dostal svůj pracovní list, který stejně po pár dnech zřejmě zahodí, ale učitel může používat listy opakovaně v několika třídách, jelikož žáci si jej vloží do folie, tužkou vyplní chybějící místa, například tvrdé nebo měkké y/i, výsledky násobilky apod.

Podepsanou folii odevzdají a po kontrole mohou vygumovat a použít pro další pracovní list. Šetří se životní prostředí i čas učitele, který nemusí pořád stát u kopírky. Šetří se i čas žáků, kteří nemusejí do sešitu opisovat celé dlouhé statě.

Folie jsou dvojité, takže pracovní list se vloží dovnitř a neklouže. Vhodné pro psaní procvičovacích úloh, domácích úkolů a testů, které není nutné skladovat. Stejně jako lenochy je máme ve formátu A4 i A5. Lze je využít i jako podložku zabraňující protlačování stránek v sešitě.