Kreslící karton (čtvrtka) Notes A4 - 200 ks

Kód: A4 220G 200KS V PAPIRU
Neohodnoceno
Značka: Notes
341,22 Kč 282 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Kreslící karton (čtvrtka) Notes A4 - 200 ks - klasická čtvrtka na kreslení, jakou znáte z hodin výtvarné výchovy. Na čtvrtku můžete kreslit, psát různé referáty či ji stříhat.

Parametry kreslícího kartonu:

  • formát A4 (21x29,7cm)
  • baleno po 200 ks
  • čtvrtka je vyrobena z bezdřevého ofsetového kartónu o gramáži 220 g/m2 (není vhodná do tiskárny)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreslící karton (čtvrtka) Notes A4 - 200 ks

Čtvrtka A4 je vhodná nejen do hodin výtvarné výchovy ve škole, ale i pro malé výtvarníky doma. Na čtvrtku můžete malovat temperovými barvy, a pokud zkoušíte teprve malovat můžete použít i prstové barvy. Pokud chcete vyzkoušet i něco jiného můžete zapouštět i vodové barvy.

A jak se zapouštění barev dělá? - Vezmete čtvrtku kulatým štětcem ji lehce potřete vodou a pak si vezmete vodové barvy a zapouštíte je do vody nanášením jednotlivých odstínů. Díky vodě se odstíny do sebe začnou zapíjet a začne vznikat obrázek. Pak už jen necháte zaschnout a můžete colorovanou čtvrtku použít třeba jako pozadí na Váš scrapbook. A když si dáte pozor, abyste nezapouštěli příliš tmavé odstíny můžete čtvrtku dozdobit například razítky.

Díky vhodné tvrdosti čtvrtky můžete vyrábět přáníčka, korunky, nápisy.... a nebo na ni psát různé referáty a lepit na ní potřebné obrázky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: