Kreslící karton (čtvrtka) Notes A2 - 100 ks

Kód: A2 220G 100 KS V PAPIRU
807,68 Kč 667,50 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kreslící karton (čtvrtka) Notes A2 - 100 ks - klasická čtvrtka na kreslení, jakou znáte z hodin výtvarné výchovy. Na čtvrtku můžete kreslit, psát různé referáty či ji stříhat.

Parametry kreslícího kartonu:

  • formát A2 (42,0 x 59,4 cm)
  • baleno po 100 ks
  • čtvrtka je vyrobena z bezdřevého ofsetového kartónu o gramáži 220 g/m2 (není vhodná do tiskárny)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreslící karton (čtvrtka) Notes A2 - 100 ks

Čtvrtka A2 je vhodná nejen do hodin výtvarné výchovy ve škole, ale i pro malé výtvarníky doma. Na čtvrtku můžete malovat temperovými barvy, a pokud zkoušíte teprve malovat můžete použít i prstové barvy. Pokud chcete vyzkoušet i něco jiného můžete zapouštět i vodové barvy.

A jak se zapouštění barev dělá? - Vezmete čtvrtku kulatým štětcem ji lehce potřete vodou a pak si vezmete vodové barvy a zapouštíte je do vody nanášením jednotlivých odstínů. Díky vodě se odstíny do sebe začnou zapíjet a začne vznikat obrázek. Pak už jen necháte zaschnout a můžete colorovanou čtvrtku použít třeba jako pozadí na Váš scrapbook. A když si dáte pozor, abyste nezapouštěli příliš tmavé odstíny můžete čtvrtku dozdobit například razítky.

Na takto velký formát se nemusíte bát ani skupinové práce či použití jiných výtvarných technik například suchého pastelu.

Díky vhodné tvrdosti čtvrtky můžete vyrábět přáníčka, korunky, nápisy.... a nebo na ni psát různé referáty a lepit na ní potřebné obrázky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: