Desky a boxy na sešity A5

3 položek celkem
skolni box na sesity a4 cats 87761 0
44,14 Kč bez DPH
53,41 Kč

školní box na sešity A5 Cats - školní box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A5. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

Box na sešity The Owl Olivia - A5
57,04 Kč bez DPH
69,02 Kč

Box na sešity The Owl Olivia - A5 - Box na sešity formátu A5, zavírání na gumičky. Odolný, kvalitní materiál chrání proti poškození.

Box na sešity A5 - Frozen
72,23 Kč bez DPH
87,40 Kč

Box na sešity A5 - Frozen - Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A5. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

Kromě desek na sešity A4 nabízíme také desky na sešity A5. Ty lze pořídit ve stejném designu, aby měl malý školák pěkný komplet se svými oblíbenými motivy. Díky deskám na sešity mají děti ve školní aktovce nebo v batohu pořádek a přehled a pomohou jim k rychlé orientaci obzvláště v situacích, kdy paní učitelka řekne, aby si našly nějaký sešit. Vyndají desky z tašky a snadno vyhledají to, co mají.

Slaďte desky na sešity i s dalšími školními potřebami

Desky na sešity A5 jsou vyrobeny z kvalitního pevného materiálu, chrání uložený obsah před jeho pomačkáním nebo roztrhnutím a zabraňuje ohýbání rožků. Je možné je sladit i s ostatními školními pomůckami, například s deskami na písmena či na číslice, s peněženkou nebo se sáčkem na přezůvky.