Peněženky na krk

Nejprodávanější

Peněženka na krk Best Friends
 
144,84 Kč
(119,70 Kč bez DPH)
Detail
Peněženka na krk Spring
 
114,51 Kč
(94,64 Kč bez DPH)
Detail
2 položek celkem
Peněženka na krk Spring
94,64 Kč bez DPH
114,51 Kč

Peněženka na krk Spring - Školní peněženka na krk o rozměru 126x80mm se šňůrkou a suchým zipem, 5 kapsami a průhlednou kapsičkou na průkazku. Materiál je voděodolný.

Peněženka na krk Best Friends
119,70 Kč bez DPH
144,84 Kč

Peněženka na krk Best Friends - peněženka se šňůrkou na krk a s plastovým bezpečnostním uzávěrem. Zapínání na suchý zip, 5 vnitřních kapes, v zadní části je průhledná kapsička...

Občas i ty nejmenší děti musejí do školy donést peníze na pomůcky nebo divadelní představení, a aby je neztratily, je vhodné jim pořídit dětskou peněženku, či rovnou peněženku na krk. Vybírat lze z několika dětských motivů, které potěší žáky prvního stupně.

V peněžence na krku mohou nosit také třeba klíče nebo čip na obědy. Obzvláště čip na obědy je vhodné mít pověšený na krku, aby nedocházelo k jeho zbytečným ztrátám při odložení v jídelně na stůl nebo na tác. Většina peněženek je opatřena zapínáním na suchý zip a kapsičkou na mince, která se uzavírá klasickým zipem.

Dětská peněženka na krk + aktovka

Peněženku na krk lze barevně, případně i motivem sladit například s aktovkou, batohem, školním pouzdrem, deskami, se sáčkem na přezůvky a dalšími pomůckami. Stačí si projít jednotlivé kategorie a jistě u nás najdete kompletní výbavu pro svého školáka.