Nažehlovací papír

2 položek celkem
Nažehlovací papír na tričko pro světlé oblečení  -  A4
189,69 Kč bez DPH
229,52 Kč

Vhodné na světlé oblečení Lze prát na 40 stupňů Rozlišení 5760 DPI Pro zářivé barvy Obsahuje návod

Nažehlovací papír na tričko pro tmavé oblečení - A4
189,69 Kč bez DPH
229,52 Kč

Vhodné na tmavé oblečení Lze prát na 40 stupňů Rozlišení 5760 DPI Pro zářivé barvy Obsahuje návod

Vyrobte si tričko, mikinu, ubrus či polštářek podle svých představ! Pomocí nažehlovacího papíru si můžete vytvořit originální oblečení nebo další textilní výrobky sami doma. Buďte kreativní a pořiďte si vlastní tričko s vtipným motivem, s nápisem nebo oblíbeným obrázkem či fotografií.

Nažehlovací papír je vhodný pro inkoustové tiskárny. Textil s aplikací nažehlovacího papíru lze prát v pračce na 40 stupňů. Nejdříve však 24 hodin po zažehlení.

Nažehlovací papír na bílá trika

K produktu obdržíte i návod na použití. Papír na světlá trička je průhledný a tiskne se na něj zrcadlově. Obrázek nechte dobře zaschnout alespoň pět minut. Motiv vystřihněte a ponechte cca 1 cm okraje. Potištěnou fólii se přiložte motivem na textil, přežehlete (na nejvyšší teplotu bez páry) zhruba tři minuty (nezapomeňte na okraje a rohy) a po vychladnutí stáhněte přenosový papír.

Nažehlovací papír na tmavá trika

Na nažehlovací papír na tmavá a barevná trička se tiskne klasicky, nezrcadlově. Před aplikací se sundá podkladová vrstva stejně jako u samolepky, přiloží se na textil, přičemž potištěná strana je nahoře. Zažehlí se ideálně přes pečicí papír, tři minuty na nejvyšší teplotu.