Pružný vosk, tyčinka, balení po 4 ks, červená

Kód: 72433
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

 Pružný vosk, tyčinka, balení po 4 ks, červená - inovace v pečetění. Při používání těchto pružných vosků je zapotřebí nízkoteplotní tavné pistole.

Parametry pružného vosku:

  • 4 tyčky v balení
  • barva - červená
  • z jedné tyčinky udělte až 25 pečetí
  • jedno zmáčknutí pistole = výjde na jednu pečeť
  • díky pružnosti se během dopravy nerozlámou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružný vosk, tyčinka, balení po 4 ks, červená

Pečetění není dnes není zastaralá technika, kterou se něco potvrzovalo, či fixovalo, aby bylo vidět že si to nikdo nepřečetl, tak jako tomu bylo za dob králů a královen. Dnes je pečetění inovativní technikou sloužící nejen ke klasickému pečetní, ale také ke zdobení různých materiálů jako je například papír, stuha, sklo... nebo slouží i jako hmota k zafixovaní či zamáčknutí korálků, drobných motivů  apod.

Pružné vosky jsou určení pro   nízkoteplotní pistolí na pečetěníPozor nejedná se o klasickou tavnou pistoli se kterou jste zvyklí lepit.

Postup při pečetění:

Nechte vosk natavit. Zmáčkněte pistoli (1 zmáčknutí „spouště“ = množství, které vystačí na jednu pečeť.) Zhruba pod úhlem 45 stupňů nechte vosk nakapat (1 zmáčknutí spouště) na papír do prostoru cca 2,5 cm v průměru. Přitom rotujte tavnou pistolí tak, abyste docílili požadovaného kruhu. Nechte vosk mírně zaschnout a poté otiskněte pečetidlo do nakapaného vosku. Pečetidlo podržte ve vosku cca 3-5 sekund. Jemným pohybem uvolněte pečetidlo a nechte zcela ztvrdnout.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní potřeby pro volný čas
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: