Korekční strojek Kores - 2WAY 6 m x 4,2 mm

Kód: 84320
50,59 Kč 41,81 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Korekční strojek - 2WAY 6 m x 4,2 mm - určitě se Vám už stalo, že jste potřebovali opravit chybu v textu s přemýšleli jste čím. Nabízíme Vám proto opravnou pásku tzv. ( korekční strojek či bělítko) díky které psanou chybu "zabělíte" a pak znovu přepíšete. Opravná páska nezanechává stopy , neloupe se. Strojek je ergonomický tvarovaný  a je proto vhodný jak pro praváky tak i pro leváky. Navíc má i protiskluzovou úpravu.

Parametry Korekčního strojku 2WAY:

  • návin 6 m
  • šířka pásky 4,2 mm
  • vhodné pro praváky i pro leváky

 

Suchý korekční strojek Měkká zóna pro příjemnější úchop Vhodný pro všechny typy korektur Čistá aplikace, nezanechává stopy Neloupe se, neškrábe Ergonomický pogumovaný soft povrch Vhodný pro leváky i pro praváky Návin 4,2 mm x 6 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korekční strojek Kores - 2WAY 6 m x 4,2 mm

Bílá páska, která slouží k opravování chybiček v textu. Opravná páska se hodí jak ve škole, když nejde chyba vyzmízíkovat, tak v i kanceláři. Jednoduše přiložíte strojek k papíru zatlačíte a posunujete jím po celé délce chyby.Nemusíte čekat až "zabělené" místo zaschne, jako tomu je u tekutých korektorů. Aplikovaná páska je ihned připravena k přepisu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské potřeby
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: