Jak to všechno začalo, aneb jak jsem se stal odborníkem na školní potřeby.

škola 4 1200x628

 

Když jsem byl úplně malinký babička pekla ploché koláče s povidly, švestkovými. Tu vůni mám v paměti stále. Prý to tak je, říkají doktoři. Oblíbené vůně si vytváříme v dětství. Já jim věřím, mají pravdu. Když jsem chodil na základku zamiloval jsem si vůni papírnictví. Tužky byly z cedrového dřeva, úžasná vůně ! Pastelky, vodovky, temperové barvy v tubách, všechno to krásně vonělo. I papír. Chemie bylo méně než dnes a plasty skoro žádné. Cítil jsem, že mně to okouzluje, to jsem ještě nevěděl, že z toho bude láska na více než třicet let.

A byla. A stále je. Na začátku roku 1992 jsem měl štěstí na skvělou partu lidí a tak jsem mohl mít své papírnictví. Začátky nebyly jednoduché, mnoho dnes běžných výrobců teprve vznikalo. Ale ta vůně tu byla ! A byla stejně úžasná jak tehdy, když jsem chodil do školy.

Zažil jsem ty první krásné roky, když se naše země probouzela, naši zákazníci přesně věděli, že za svoji stokorunu dostanou zboží ve stejné hodnotě. Ale i roky, kdy jsem nevěřil, co dokáže s lidmi udělat barevný leták a snadné parkování. A tehdy se zrodila moje filosofie.

KVALITA – CENA – ZÁRUKA. A ono to doopravdy časem zabralo. V naší zemi jsou moudří lidé. Poslední roky k té filosofii přibyla EKOLOGIE.

Na skvělou partu lidí mám štěstí i dnes. A tak se můžeme věnovat pečlivému výběru výrobků, které našim zákazníkům nabízíme. Spolupracujeme s řadou výrobců zde i za hranicemi, to nám umožní i pečlivě vytvořenou cenovou nabídku.

A já po více než třiceti letech v oboru si mohu dovolit říci, že tyto tužky, pastelky, vodovky jsou dobré, kvalitní, nezahynul kvůli ním krásný les, neubylo motýlů a nepřibylo odpadů. Mohu prověřené výrobky doporučit a podělit se o zkušenosti s nimi.