Sada zvýrazňovačů Kores - BRIGHT LINER v plastové etui á 4 ks

Kód: 36140
59,93 Kč 49,53 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Sada zvýrazňovačů Kores - BRIGHT LINER v plastové etui á 4 ks - zvýrazňovače jsou vyrobené na vodní bázi. Jsou vhodné na papír, kopie, faxový papír a inkoustové tiskárny. Díky fluorescenčnímu inkoustu se ve svých poznámkách rychle zorientujete. Klínový hrot zaručí přesné podtrhávání. Šířka stopy se pohybuje v rozmezí 0,5 - 5 mm. Naši zákazníci ho často označují jako placatý, i přesto se velmi dobře drží a má protiskluzovou úpravu úchopu. Placatý tvar zabraňuje skutálení zvýrazňovacího fixu ze stolu.

Parametry sady zvýrazňovačů:

  • Zvýrazňovač - 4 atraktivní fuorescenční barvy: žlutá, růžová, oranžová, zelná
  • 2 šířky stopy 
  • nevysychá ani při dlouhé době otevření
  • objem jednotlivého fixu je : 3,2 ml
  • balení: plastová etue 4 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada zvýrazňovačů Kores - BRIGHT LINER v plastové etui á 4 ks

Znáte to, na jedné stránce máte tolik poznámek, že se v nich už ani nevyznáte. Marně hledáte, kde jste si zapsali zadání úkolu či důležitou schůzku. Není však nic jednoduššího, než si zásadní informace podtrhat svítivými zvýrazňovači. Klínový hrot a s tím související pohyblivá šíře stopy zaručí, že se trefíte do toho správného řádku.

Zvýrazňovače se výborně hodí i pro školáky a studenty, kteří se potřebují zorientovat v poznámkách ve školních sešitech. Aby fixy hned nepoztráceli, nabízíme je v plastové etui, která slouží i jako praktické pouzdro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní potřeby
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: