Dřevěná razítka

Nejprodávanější

stinova razitka stampoduo leto
 
329,99 Kč
(272,72 Kč bez DPH)
stinova razitka stampoduo kawai
 
329,99 Kč
(272,72 Kč bez DPH)
2 položek celkem
stinova razitka stampoduo kawai
272,72 Kč bez DPH
329,99 Kč

Stínová razítka Aladine StampoDuo - Kawai - sada 7 oboustranných dřevěných razítek. Na jedné straně máte stín a na druhé prokreslené detaily motivu. Razítka jsou vodná na...

1316/8536500
stinova razitka stampoduo leto
272,72 Kč bez DPH
329,99 Kč

Stínová razítka Aladine StampoDuo - Léto - sada 7 oboustranných dřevěných razítek. Na jedné straně máte stín a na druhé prokreslené detaily motivu. Razítka jsou vodná na tvoření...

1316/8536510

Dřevěná razítka neboli tiskátka, chcete-li, většinu dětí provází již od věku, kdy se začnou zajímat o ty nejjednodušší výtvarné techniky. Jestliže totiž zvládnou otisknout razítko na papír, vyroste jim během pár vteřin pod rukama hotový obrázek, z čehož mají velkou radost. Pokud to zvládnou, mohou si jej následně vybarvit pastelkami nebo voskovkami.

Vlastnosti dřevěných tiskátek

  • Kvalitní materiály
  • Tradiční výroba
  • Různé veselé motivy
  • Vhodné i pro nejmenší děti
  • Snadná manipulace
  • Dlouhá životnost

Razítka nejen pro děti

Dřevěné tělo je opatřeno gumovou plochou s reliéfem motivu. Stačí ji namočit do barvy a otisknout na papír, případně na keramiku, textil, ale také vytlačit bez barvy do modelovacích hmot a polymerů. Hloubka reliéfu je dostatečná, díky čemuž se motiv dokonale otiskne.

Pomocí razítek můžete také dotvořit různá výtvarná dílka – již nakreslené obrázky, přáníčka nebo třeba vlastnoručně vyrobené svatební oznámení. V nabídce produktů najdete také razítkovací barvy na polštářcích. Kromě dřevěných tiskátek nabízíme také gelová, scrapbooková i na textil.