Dětská pěnová razítka Aladine StampoPaint - jednorožci

Kód: 1316/8532500
259,88 Kč 214,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dětská pěnová razítka Aladine StampoPaint - jednorožci - vzpomínáte si na dětství plné podomácku  z brambor vyrobených razítek? Pokud ano. A chtěli byste si tuto metodu znova vyzkoušet je tu právě pro vás nová sada Aladine malovacích pěnových razítek. dětská razítka lze je snadno nabarvit pomocí štětce, či válečku, ale úplně nejlépe pomocí kousku houbičky na nádobí. Barvy mohou být temperové, prstové...

V sadě je 12 ks pěnových razítek vhodných pro malé děti.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanášení barvy na razítka je samo o sobě velkou zábavou. Razítko si můžete natřít a ozdobit barvou a pak ho už jen otisknout. Navíc výhodou je, že razítka jsou oboustranná.

Velké obtisky lze využít k dalšímu tvoření: dokreslování detailů, vystřihování, k výrobě koláží, matematických pomůcek či k dekoraci textilních produktů. Krásně se obtiskávají i do hmot. Barvy na razítka vybírejte podle materiálu, na který budete tiskat. Na textil použijte textilní, na papír, dřevo, karton akrylové, či temperové barvy. Po použití razítka snadno umyjete vodou a měkkým kartáčkem.

Tip: obtisky krásně vyniknou na kratonovém, kraftovém podkladu v kombinaci s bílou barvou. Vyzkoušejte vyrobit efektní vánoční papír, či adventní kalendář.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: